SAMGİAD ÜYELERİNE AYRICALIK

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SAMGİAD ÜYELERİNE AYRICALIK
SAMGİAD ve Samsun Tenis Kulübü arasında, SAMGİAD üyelerine özel avantaj imkanı sunan sözleşme imzalandı.

Samsun Genç İş İnsanları Derneği ile Samsun Tenis Kulübü arasında, SAMGİAD üyelerine özel avantajlar sağlayan sözleşme imzalandı. SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Tenis Kulübü'nü ziyaret ederek, Başkan Özcan Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.

Yapılan görüşmede SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Samsun Tenis Kulübü Başkanı Özcan Dursun arasında SAMGİAD üyelerine özel avantajlar sağlayan sözleşme imzalandı. Samsun Tenis Kulübü Başkanı Özcan Dursun, Samsun'un en etkili sivil toplum kuruluşları arasında yer alan SAMGİAD ile Tenis Kulübü arasında yapılan sözleşmeyi önemsediklerini belirterek, ''Kulübümüze katılacak olan SAMGİAD üyelerine şimdiden hoşgeldin diyoruz'' dedi.

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ise yapılan sözleşme ile Samsun Tenis Kulübü'ne üye olacak SAMGİAD üyelerine ayrıcalık sağlanacağını belirterek, ''Samsun Tenis Kulübü ile yaptığımız görüşmeler sonucu bu özel sözleşmeyi imzaladık. Samsun Tenis Kulübü, üyelerimizin aileleri ile rahatlıkla geleceği ve vakit geçirebileceği bir tesis. Yapılan anlaşmanın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyorum'' diye konuştu.

Sözleşmenin ardından SAMGİAD üyeleri tesisleri gezerek yöneticilerden bilgi aldı.

Anahtar Kelimeler:
SAMSUNSPOR ŞAMPİYONLUĞU SONUNA KADAR HAK ETTİÖnceki Haber

SAMSUNSPOR ŞAMPİYONLUĞU SONUNA KADAR HAK...

Sağlık Bakanı Koca. İnsani ve Sağlık Acil Durumlarına Hazırlık DSÖ Ofisi'ni İstanbul'da hayata geçiriyoruzSonraki Haber

Sağlık Bakanı Koca. İnsani ve Sağlık Aci...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar