YENİ YÖNETİM ZİYARET TURUNDA

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
YENİ YÖNETİM ZİYARET TURUNDA
​​​​​​​İyi Parti Salıpazarı 2. Olağan Kongresinde yeniden ilçe başkanlığı görevine seçilen Şakir Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Resmi Kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

İlk olarak Salıpazarı İlçe Kaymakamlığını ziyaret eden İyi Parti teşkilatı daha sonra Belediye Başkanı Halil Akgül ziyaret etti. Son olarak Habersal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’yu ziyaret eden İyi Parti İlçe Başkanı Şakir Şahin 24 Temmuz Gazetciler ve Basın Bayramını kutladı. “Yerel basın olarak sizler bizim elimiz, kolumuzsunuz.”dedi.

Başkan Şahin burada yaptığı açıklama “ Yapılan kongre sonucu yeni bir yönetim oluşturduk. Resmi kurumlarımıza ve STK’rı ziyaret ederek yeni arkadaşlarımızla tanıştırmak istiyoruz. Sizde Habersal gazetesi olarak ilçede önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Özgür ve tarafsız basın kuruluşlarına her zamankinde daha fazla ihtiyacımız var. Bu vesile ile Gazeteciler ve Basın Bayramınızı kutluyor, çalışmlarınızda başarılar diliyorum.”dedi.

Habersal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu da ziyaretlerinden dolayı İlçe Başkanı Şakir Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, yeni yönetime başarılar diledi.

 

Anahtar Kelimeler:
KÖKTAŞ ‘FINDIK ÜRETİCİSİ ÇİFTE BAYRAM YAŞIYOR’Önceki Haber

KÖKTAŞ ‘FINDIK ÜRETİCİSİ ÇİFTE BAYRAM YA...

BAŞKAN AKSU FINDIK ÜRETİCİSİNİN YÜZÜ GÜLÜYORSonraki Haber

BAŞKAN AKSU FINDIK ÜRETİCİSİNİN YÜZÜ GÜL...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar