'MUTLULUĞA KURŞUN SIKMA GELECEĞİ KARARTMA'

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
'MUTLULUĞA KURŞUN SIKMA GELECEĞİ KARARTMA'
İçişleri bakanlığının genelgesi doğrultusunda, "mutluluğa kurşun sıkma ,geleceği karartma" sılagonu ile her türlü etkinliklerde silah atılmasını önlemek amacıyla başlatılan proje ile ,etkinlik sahiplerine  verilen ikaz levhalarının düğün ve tören alanlarına asılması zorunlu hale getirilmişti.

Bu kapsamda Samsun'un Salıpazarı ilçesinde ,düğün sahiplerine Jandarma tarafından verilen levhaların kontrolü Jandarma ekiplerince yapılmaya devam ediyor.

Jandarma ekipleri, düğün alanlarına giderek ,gelin ve damada hayırlı olsun dileklerinde bulunarak “mutluluğa Kurşun sıkma geleceği  karartma “levhasını kontrol ediyorlar .Ayrıca covid-19 tedbirleri kapsamında ikazlar da bulunululmakta.

Salıpazarı Kaymakamı Dinçer” içişleri bakanlığımızca yayınlanan genelgeler doğrultusunda ,özellikle düğünlerde Ateş edilmesini önlemek amacıyla,asılması  zorunlu tutulan ikaz levhaları ,jandarma ve emniyet birimlerince, düğün sahiplerine asılmak üzere verilmektedir. Kolluk  kuvvetlerimizin denetimleri devam edecektir, vatandaşlarımız  bu konuda hassasiyet gösteriyorlar mutlulukların hüzüne dönüşmesin.

Ayrıca düğün ve etkinliklerde ,Covid- 19 ile mücadele eden önem arz eden, maske takılması ve sosyal mesafenin korunması hususuna dikkat edelim ,vatandaşlarımızın kurallara uyma  oranı oldukça yüksek ,teşekkür ediyorum “dedi Yapılan düğün kontrollerinde ,vatandaşlar ikaz levhası ile jandarma ekipleriyle hatıra fotoğrafı çektirerek ,gelin ve damat hep bir ağızdan mutluluğa Kurşun sıkma geleceğini karartma diyerek Jandarma'ya teşekkür ettiler.

Anahtar Kelimeler:
İHRACATÇILARDAN FINDIK REKOLTESİ DEĞERLENDİRMESİÖnceki Haber

İHRACATÇILARDAN FINDIK REKOLTESİ DEĞERLE...

ESNAFIN BORÇLARI 3 AY ERTELENDİSonraki Haber

ESNAFIN BORÇLARI 3 AY ERTELENDİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar