MHP’DEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MHP’DEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI
​​​​​​​Ziraat Mühendisi Özgen Alper Yalçın Milliyetçi Hareket Partisi Çarşamba İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Yalçın düzenlediği basın toplantısında partililerle bir araya geldi. Eylül ayında yapılacak olan ilçe kongresinde aday olduğunu açıkladı. Sözlerine Gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramını kutlayarak başladı.

DEMOKRATİK ŞARTLARDA YAPILSIN

Samsun’da ilk kongremizin İlkadım İlçemizde yapılması bizlere ayrı bir gurur vermiştir diyen Yalçın, “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığına  değerli ülkücü ağabeylerimin ve kardeşlerimin teveccühü ile aday olduğumu belirtmek istiyorum.Tabi ki bu kongrenin demokratik şartlarda yapılması hepimizin en büyük isteğidir. Bu çalışma sürecinde ve sonrasında Cumhur İttifakına zarar verici bir söylem ve eylem içerisinde olmadıysak bundan sonra da olmayacağız. Başbuğumuzun yakmış olduğu dokuz ışık ile yolumuzu aydınlatıp Türkmen Beyi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin, Genel Merkezimizin, İl Yönetimimizin almış olduğu kararlara riayet ederek çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

BU DAVA YALNIZ DEĞİLDİR

Tarihi İstek Pide de partililere seslenen MHP Çarşamba İlçe Başkan Adayı Özgen Alper Yalçın “Kimsenin adamı olmadan partimize ve teşkilatımıza leke getirmeden bu göreve talip olduğumuzu dile getirmek istiyorum. Bu dava asla yalnız değildir, bu çerçevede aradığımız her şeyi ocakla ve sendikayla birleşerek daha da ilerleteceğiz. Bu bir yarıştır, kazansakta kaybetsekte Çarşamba için ülkücü duruşun, toparlayıcı oluşun her zaman içinde olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
ECRİN KURNAZ'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ DAVADA KARARÖnceki Haber

ECRİN KURNAZ'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ DAVADA K...

İKİ OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 5 YARALISonraki Haber

İKİ OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 5 YARALI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar