KAYMAKAM DİNÇER “ÖNEMLİ BİR ROL ÜSTLENİYORSUNUZ’

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KAYMAKAM DİNÇER “ÖNEMLİ BİR ROL ÜSTLENİYORSUNUZ’
​​​​​​​Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dinçer Habersal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Kuzu’yu 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla  ziyaret etti.

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay ve İlçe Tarım Müdürü Niyazi Özdal ile birlikte İlçenin İlk ve Tek Yerel Gazetesi olan Hbaersal İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’yu ziyaret eden Kaymakam Dinçer, Gazeteciliğin zaman, mekan ve mesai mefhumu gözetmeksizin yürütülen zor ve meşakkatli bir meslek olduğunu söyledi.

Salıpazarı Kaymakamı Dinçer, “Günümüzde yazılı ve görsel medyanın yanı sıra teknolojik gelişmelerle birlikte daha da ilerleme kaydeden internet gazeteciliği ve sosyal medya, gazetecilik mesleğinin doğru icrasını, bir o kadar önemli kılmıştır. Kurumlarımızın faaliyetlerinin ve çalışmalarımızın halka duyurulmasında, etkin ve önemli bir rol üstlenen  ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile yapmakta oldukları kamu hizmetlerinden dolayı tüm gazete, radyo, internet gazetesi ve televizyon çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ediyorum”dedi.

Habersal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Kuzu’da ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Dinçer, Belediye Başkanı Akgül ve beraberindekilere teşekkür etti.

 

Anahtar Kelimeler:
ERTUĞRUL SAĞLAM ‘HEDEF SÜPER LİG’Önceki Haber

ERTUĞRUL SAĞLAM ‘HEDEF SÜPER LİG’

ECRİN KURNAZ'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ DAVADA KARARSonraki Haber

ECRİN KURNAZ'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ DAVADA K...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar