KASAPOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ... SALIPAZARI’NA TENİS KORTU

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KASAPOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ... SALIPAZARI’NA TENİS KORTU
​​​​​​​Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne asaleten atanan İsmail Hakkı Kasapoğlu’na Salıpazarı’ndan hayırlı olsun ziyareti.

Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dinçer, Belediye Başkanı Halil Akgül ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fatih Sağlam, yayımlanan kararname ile Samsun Gençlik ve Spor Müdürü olarak atanan İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu makamanıda ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

SALIPAZARI’NA SPOR ALANLARI

Ziyarette Salıpazarı İlçesinde yapılması planlanan projeler hakkında da istişarelerde bulunuldu. Yapılan görüşmede Salıpazarı’nda gençlere yönelik sportif alanların arttırılması amacı ile tenis kortu, badminton, basketbol, voleybol çok amaçlı spor alanı yapılması planlandı.

Kasapoğlu ayrıca gençlerin vakit getirebilmeleri için gençlik ofis kurulması ve gençlere yönelik kurs faaliyetlerinin de açılacağını ifade etti.

AKGÜL, ‘ONLAR İÇİN NE YAPSAK AZDIR’

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Gençlik ve Spor Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’na teşekkür ederek, “İlçemizde gençlerimiz için planlanan projelerin en kısa zamanda başlaması, onların sosyal aktivitelere katılmasını sağlayacak, bu sportif alanların faaliyete geçmesiyle gençler kötü alışkanlardan uzak duracaktır. Gençlerimiz için ne yapsak azdır. Çünkü onlar bizim geleceğimizin teminatıdır.”dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler:
36 FETÖ ZANLISI ADLİYEDEÖnceki Haber

36 FETÖ ZANLISI ADLİYEDE

ÇARŞAMBA'DA TRAFİK KAZASI: 2 YARALISonraki Haber

ÇARŞAMBA'DA TRAFİK KAZASI: 2 YARALI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar