İyi Parti İlçe Başkanı İstifa Etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İyi Parti İlçe Başkanı İstifa Etti
Abone ol
İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İyi Parti Salıpazarı Kurucu ilçe başkanı Şakir Şahin 7 yıldır yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa etti. Şahin, “Salıpazarı’nda İyi Parti nöbetini ve bayrağını daha genç ve dinamik yeni heyecan duygusunu hisseden genç arkadaşlarımızın önünü açmak için istifa ediyorum” dedi.

Başkan Şahin gazetemize yaptığı açıklamada;

25 Ekim 2017 tarihinde İyi Parti’nin kuruluşundan sonra aynı yıl Salıpazarı İyi Parti kurucu ilçe başkanı olarak görev aldım. 3 kez yapılan olağan kongrede 7 yıldır seçilmiş  ilçe başkanı olarak görevimi sürdürdüm. Sıfırdan bir partinin oluşumunu sağlamak için çok ciddi meşakkatlerden geçtik. Bu davaya inanan cesur hararetli yol arkadaşlarımla bu sınavı başarıyla atlattık. İlçemde düzenlenen milli bayramlara, tüm etkinlik ve davetlere icabet ettim. İyi Parti’yi temsil sıfatıyla katıldım. Partimizin varlığını ilçemizde tanıttım iyi bir konuma getirdiğimize inanıyorum. İlçemizde seviyeli ve saygın siyaset oluşumuna özen gösterdim. İlçemizde kuruluşu bulunan diğer siyasi partililerin başkanları ve yönetimleriyle örnek teşkil edecek şekilde tutum ve davranışlar sergilediğime inanıyorum. İlçemizde faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerin başkanlarıyla ilçemizin çıkarları ve menfaatleri için yatırım projelerini destekledim. Yapılan istişare toplantılara katılmaya gayret gösterdim. Mahalle muhtarlarımızla gönül dostluklarımızın köprülerini attım. İlçemizde yapılan seçimlerde Salıpazarı halkımızın tercih teveccühlerine saygı duydum. Bu esnada bilmeden kırıp üzdüğümüz vatandaşlarımız varsa da özür diler haklarını helal etmesini istiyorum. Hiç bir zaman beni yalnız bırakmayan hep desteklerini veren Salıpazarı İyi Parti yönetim kurulu gönül arkadaşlarıma aracılığınızla kalben teşekkür ederim.

Partimizin 27 nisan 2024 tarihinde yapılan 5. Olağanüstü kurultayına üst kurul delege sıfatıyla katıldım. Kurultay sonucu Genel Başkanlığa seçilen İyi Parti milletvekili Sayın Müsavat Dervişoğlu’na ve ekibine hayırlı olsun. Başarılar diliyorum. Demokrasiyi mücadele anlayışla karşılayan İyi Partili dava arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. 7 yıldır İyi Parti’nin her kademesinde yer aldım ve kurucusu olduğum Salıpazarı İyi Parti ilçe başkanlığından bugün itibariyle istifa ettim.

Bundan sonra İyi Parti üyesi olarak yeni atanacak başkan ve ekibine abilik yapacak, bana ihtiyaç duyduklarında daima yanlarında olacağımı belirtmek isterim” ifadelerini kullandı

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Gökçeli Ortaokulu Bölge FinalindeÖnceki Haber

Gökçeli Ortaokulu Bölge Finalinde

Erol Gürsoy Güven TazelediSonraki Haber

Erol Gürsoy Güven Tazeledi

Yorum Yazın

Markus Gisdol “Hiçbir Şey Sonsuza Dek Sürmüyor”
Çarşamba’da Kenevir Operasyonu!
Salıpazarı’nda Kaza! 3 Yaralı
Çarşamba’da Cinayet! Husumetlisini Öldürdü
Başkan Ersoy, “Faiz Oranları Düşürülmeli” 
Voleybolda Şampiyon Belli Oldu
YEG’den “Tarımsal Kalkınma Kooperatifçilik” Eğitimi
Ak Parti’den Karaca’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Salıpazarı Ve Çarşamba İki Kardeş Şehir
Salıpazarı’nda 19 Mayıs Coşkusu
 “Engel Tanımayan Anneler” Salıpazarı’nda Buluştu
Yabancı Tur Şirketleri Salıpazarı’nda
CHP Genel Başkanı Samsun’a Geliyor
Sınıfta Biber Gazı Topu Patladı
Polisten Lise Öğrencilerine Seminer Verildi
Salıpazarı’nda “Gal Arısına” Karşı Mücadele Başlatıldı.
Çarşamba’da Uyuşturucu Operasyonu!
Destici’den Karaca’ya Tam Destek
Karaca, “Toplum Olarak Sahip Çıkmalıyız”
Başkan Ersoy,Çiftçiler Günü’nü Kutladı