İLÇE BAŞKANI SATAR’DAN DEMİRTAŞ AÇIKLAMASI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İLÇE BAŞKANI SATAR’DAN DEMİRTAŞ AÇIKLAMASI
​​​​​​​İyi Parti İlkadım İlçe Başkanı Av.Burcu Işıtan Satar, “Demirtaş bayrak ve ülke sevdalısı olarak partimize gelmiştir.”dedi.

İyi Parti İlkadım İlçe Başkanı Av.Burcu Işıtan Satar,yaptığı yazılı açıklamada;

Bilinmelidir ki, İyi Partideki tüm üyelerimiz, temsil noktasında olsun olmasın partinin gerçek sahipleridirler. Tüzüğümüz açıktır. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi konuşmalarında defalarca belirtmiş “ Ezanla, bayrakla, İstiklal Marşı’mızla meselesi olmayan herkesi İYİ Parti’ye davet ediyorum. Peşime düşün demiyorum, gelin birlikte yürüyelim." demiştir. Yine bu minvalde partimizin seçim beyannamesinde yerel yönetimlerle ilgili olarak “İYİ Partinin yerel demokrasi anlayışının temelini, demokratik mahalli idare, halka hizmet, etkin katılım, adil ve eşit temsil, birlikte yönetim, siyasal sorumluluk, verimlilik, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkeleri oluşturmaktadır.” denilmektedir.

Sayın İYİ Parti İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş da, bir bayrak ve ülke sevdalısı olarak bu ilkeler çerçevesinde partimize gelerek 27.01.2019 tarihinde üye olmuş, parti rozeti tarafımdan ilçe başkanlığımızda takılmıştır. Kendisi halende partimizin üyesi ve değerli bir belediye başkanı olup aynı ilkelere sonuna kadar bağlı olduğunu bilmekteyiz.

Bu nedenle de Millet ittifakının adayı olarak seçimlere girerek, İYİ Partiden Belediye Başkanı olan Sayın Necattin Demirtaş’a halka hizmet noktasında yapmış olduğu çalışmalarında partimiz teşkilatları ve her biri birbirinden değerli meclis üyelerimizle vermiş olduğumuz destek ortada olup, bundan sonra da artarak devam edecektir. Misafirlik ev sahipliği gibi durumlar bizim siyaset anlayışımızın hiçbir noktasında bulunmamakta olup, bundan sonra da bulunması imkanı yoktur. Son olarak yine sayın genel başkanımızın belirttiği gibi Dünya’nın en güzel ülkesi olan Türkiye’ye, özelde Samsun şehrine rahat bir nefes aldıracak, her bir insanımıza umut veren, ülkemizdeki, şehrimizdeki mevcut, boğucu, bunaltıcı iklimi değiştirip, her birimize “iyi ki bu bizim ülkemiz, bizim şehrimiz” dedirtecek bakış açısını, anlayışı, iş ve kararları içeren çalışmaları kolkola, yan yana, ortak akılla gerçekleştireceğimizi; bunu da kardeşlik hukuku içerisinde her birimizi ev sahipleri olarak yapacağımızı bildiririm.

 

 

Anahtar Kelimeler:
ESNAFIN BORÇLARI 3 AY ERTELENDİÖnceki Haber

ESNAFIN BORÇLARI 3 AY ERTELENDİ

SAMSUN MİLLETVEKİLLERİNDEN TBMM BAŞKANI ŞENTOP'A ZİYARETSonraki Haber

SAMSUN MİLLETVEKİLLERİNDEN TBMM BAŞKANI...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar