ENGELLİ AİLEYE BETON YOL

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ENGELLİ AİLEYE BETON YOL
​​​​​​​Salıpazarı Belediyesi, engelli ailenin talebi üzerine evine kadar beton yol yaparak onları hayallerine kavuşturdu.

Salıpazarı İlçesi Esatçiftliği Mahallesinde yaşayan yürüme engelli İsmet, Narin ve Huriye Fidan için evlerinin önünden anayola kadar 500 metre beton yol yapıldı.

Salıpazarı'nda yaşayan yürüme engelli İsmet, Narin ve Huriye Fidan Belediye Başkanı Halil Akgül’ü arayarak evine yol yapılması için yardım talebinde bulundu.

Ailenin isteği üzerine harekete geçen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül engelli aileyi evinde ziyaret etti ve yol için çalışmaların başlaması için talimat verdi.

Esatçiftliği Mahallesi Müstecap mevkiinde engelli ailenin kullanması amacı ile 500 metre yol beyon yapıldı.Fidan ailesi Başkan Akgül’e isteklerini yerine getirdiği için teşekkür etti.Engelli aile “Daha önce evimizden dışarı çıkamıyorduk.Engeli çoktu.Tekerli sandalye ile sürekli düşüyorduk.Şimdi ise yolumuza beton döküldü rahat bir şekilde gidip geleceğiz. Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun istediğim yola kavuştum” dedi.

Belediye Başkanı Halil Akgül ise, “ İnsan odaklı çalışmalarımızı sürdüyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşlarımızın yanındayız ve onların sorunlarını çözmeye devam ediyoruz. Onları mutlu görmek inanın herşeyin üzerinde” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
SALIPAZARI İÇİN 2 MİLYONLUK İMZAÖnceki Haber

SALIPAZARI İÇİN 2 MİLYONLUK İMZA

HERKESİN BENDEN KAÇTIĞINI GÖRDÜMSonraki Haber

HERKESİN BENDEN KAÇTIĞINI GÖRDÜM

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar