BAŞKAN İSA ŞAHİN’DEN BAYRAM MESAJI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAŞKAN İSA ŞAHİN’DEN BAYRAM MESAJI
​​​​​​​Salıpazarı Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İsa Şahin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şahin mesajında, “Bu manevi günlerde, Milletimizin birlik ve beraberliği uğruna canını veren aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerini ve gazilerimizi unutmamalı, küçükler sevindirilip, büyüklerin hayır duaları alınmalıdır.Bayramlarımız, aynı zamanda kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bu manevi günlerde, Milletimizin birlik ve beraberliği uğruna canını veren aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerini ve gazilerimizi unutmamalı, küçükler sevindirilip, büyüklerin hayır duaları alınmalıdır.

Bu sene ne yazık ki buruk bir bayram sevinci yaşıyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkilerini yaşadığımız salgın nedeni ile bu seneki bayram kutlamalarımızda el öpmek yerine sevgimizi göstermeli, kontrollü sosyal hayatı alışkanlık haline getirmeliyiz. Vatandaşlarımızdan ricam; kendilerinin ve sevdiklerinin sağlığı için maskesiz sokağa çıkmasınlar, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına harfiyen riayet etsinler.

Aziz milletimizin ve İslam alemin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, bayramın insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:
BAŞKAN ŞAHİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJIÖnceki Haber

BAŞKAN ŞAHİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAYRAM MESAJISonraki Haber

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAYRAM MESAJI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar