TÜM BİRİMLERİMİZLE SAHADAYIZ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TÜM BİRİMLERİMİZLE SAHADAYIZ
Samsun'un Salıpazarı ilçesinde Kaymakamlık Vefa Sosyal destek grubu ,hassas bir şekilde talepleri hız kesmeden yerine getiriyor.

İlçe Kaymakami Dinçer "Vefa destek grubumuz Vatandaşın taleplerini süratli bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor , bizlerde Jandarmamız ,emniyetimiz, kısacası tüm birimlerimizle sahadayız.

Özellikle maske ve Sosyal mesafe kuralı virüsle mücadelede büyük önem arz etmektedir,bilgilendirme faaliyetlerimiz devam edecektir. Vatandaşlarımızdan  isteğimiz, mümkün oldukça uyarılara ve kendilerine kurulumumuzca alınarak ilan edilen kararlara uymalarıdır " dedi.

Vatandaşların her türlü talebine koşan vefa sosyal destek grubu ekiplerinin bilgilendirme çalışmaları da bir yandan devam ediyor.

Salıpazarı ilçe jandarma komutanlığınca ,ilçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay tarafından mahallelerde karşılaşılan çocuk ve vatandaşlara maske dağıtıldı sosyal mesafenin ve maskenin önemi anlatıldı, çocuklara çikolata ve jandarma aracı hediye edilerek görevli jandarma ekipleri  çocuklarla oyun oynadılar,çocuklar asker  selamı ile Jandarma komutanına teşekkür ederken vatandaşlar, Allah devletimize zeval vermesin diyerek dua ettiler.


EŞİNİ ÖLDÜREN ZANLI TESLİM OLDUÖnceki Haber

EŞİNİ ÖLDÜREN ZANLI TESLİM OLDU

FINDIK REKOLTE ÇALIŞMALARI BAŞLADISonraki Haber

FINDIK REKOLTE ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar