SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI FAHRİ ARICI’DAN BAYRAM MESAJI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI FAHRİ ARICI’DAN BAYRAM MESAJI
​​​​​​​Salıpazarı Saadet Partisi İlçe Başkanı Fahri Arıcı, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.

Kurban Bayramı’nın Türkiye ve İslam alemine barış, huzur ve kardeşlik getirmesi dileğinde bulunan Başkan Arıcı, “Barış, kardeşlik ve bereketini tüm benliğimizle hissedip yaşamanın huzuruyla bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve dirliğimize hizmet eden özel günlerdir. Millet olarak bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak iyiye ve güzele yönelmeli; hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakıp kucaklaşa bilmeliyiz” ifadelerini kullandı.

 “Ülkemizde son günlerde yaşanılan sıkıntılı günler ve huzurumuzu bozmak isteyen mihraklara karşı Kurban Bayramının ülkemizin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum.

 Bu duygular içinde mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu güzel bayramın İslam âlemine ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler:
SASKİ’DEN VATANDAŞLARA UYARIÖnceki Haber

SASKİ’DEN VATANDAŞLARA UYARI

BAKLAVA TADINDA BİR BAYRAM DİLEĞİYLESonraki Haber

BAKLAVA TADINDA BİR BAYRAM DİLEĞİYLE

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar