MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA HASAN YÜKSEL GETİRİLDİ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA HASAN YÜKSEL GETİRİLDİ
Salıpazarı Milliyetçi Hareket Partisi’nde İsa Bircan’ın istifasıyla boşalan İlçe Başkanlığı görevine Hasan Yüksel getirildi.

Yeni Başkan Hasan Yüksel’e görevini Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Önder Subaş tebliğ etti. Salıpazarı MHP İlçe Teşkilatında düzenlenen programa MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri Harun Karabıçak, Yusuf Ertan ve Çarşamba MHP İlçe Başkanı Kemal Düzgün ile partililer katıldı.

MHP Salıpazarı İlçe Başkanlığı görevini devralan Hasan Yüksel, “Siyaset kurumu halka hizmet için bir yoldur. Milliyetçi Hareket Partisinde siyaset yapmak, teşkilatlarda görev almak ise bir fikir,ideoloji, ülkü etrafında şekillenen siyaset kurumu anlamında çok daha kutsal bir görevdir.”dedi.

Başkan Yüksel, Doğduğum, büyüdüğüm ilçeme MHP Salıpazarı İlçe başkanı olarak hizmet etme fırsatı şahsımı ve yönetim kurulu üyelerimizi heyecanlandırmış, bir o kadar da görevin sorumluluğ ve ağırlığını hissetmemizi sağlamıştır diyerek “Bu bağlamda şahsıma ve yönetim kurulu üyelerimize bu görevi layık gören Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın’a ve İl Başkanımız Sayın Abdullah Karapıçak’a şahsım ve yönetim kurulu çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.”dedi.

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Önder Subaş'ın yaptıtğt açıklamaya göre Milliyetçi Hareket Partisi Samsun'un İlçelerinde Ağustos ayı sonuna kadar kongrelerini tamamlayacak.

MHP SALIPAZARI İLÇE YÖMETİM KURULU LİSTESİ


BU NE BİÇİM ZABITA! BU GÖRÜNTÜLERE TEPKİ YAĞDIÖnceki Haber

BU NE BİÇİM ZABITA! BU GÖRÜNTÜLERE TEPKİ...

ONLAR HER DAİM YANIMIZDASonraki Haber

ONLAR HER DAİM YANIMIZDA

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar