BAŞKAN AKGÜL ‘KAHRAMAN BİR NESLİN EVLATLARIYIZ’

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAŞKAN AKGÜL ‘KAHRAMAN BİR NESLİN EVLATLARIYIZ’
​​​​​​​Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayaımladı.

Başkan Akgül mesajında, "15 Temmuz 2016 gecesi demokrasimize, birlik ve beraberliğimize kasteden terör örgütü FETÖ'nün hain darbe girişiminin dördüncü  yılındayız "Bizler vatan ve millet sevgisiyle gözünü kırpmadan siperden sipere kahramanlık taşıyan bir neslin evlatlarıyız.

TÜRKİYE'NİN ÖNÜNE SET ÇEKEMEZLER

Toprağımızın birliği, insanlarımızın kardeşliği, ülkemizin huzuru adına, 7'den 70'e herkes vatan sevgisini canından öte sayan bir davanın mirasçılarıdır. 15 Temmuz'da vatan, demokrasi ve bağımsızlık uğruna mücadele veren kahraman insanımız asırlar öncesinde olduğu gibi yine aynı kararlılıkla yaşadığı toprakları ve şanlı tarihini korumanın, istikbalinin yegane unsuru olduğunu tüm dünyaya haykırmıştır. Milletimiz, bu ülkeyi bölmek isteyen vatan hainlerine layıkıyla cevabını vermiştir.Türkiye'nin önüne set çekmek isteyenler Allah'ın izniyle bu imkana bir daha asla kavuşamayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününü kutluyor, demokrasi için can vermiş tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor; kahraman gazilerimize, uzun ömürler diliyorum" diye konuştu.

HALKA DAVET

15 Temmuz Gecesi Gökçeli Mahallesi 15 Temmuz Şehitler Meydanında çeşitli etkinliklerin yapılacağını ifade eden Belediye Başkanı Halil Akgül Saat 20.00'da başlayacak etkinliklere tüm Salıpazarı  halkını da davet etti.

Anahtar Kelimeler:
ÇKS KAYIT BAŞVURULARI UZATILDIÖnceki Haber

ÇKS KAYIT BAŞVURULARI UZATILDI

SALIPAZARI İÇİN KRİTİK UYARI!Sonraki Haber

SALIPAZARI İÇİN KRİTİK UYARI!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar