Bakan Koca Survivor paylaşıp uyardı, Acun Ilıcalı'dan cevap geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bakan Koca Survivor paylaşıp uyardı, Acun Ilıcalı'dan cevap geldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Survivor 2020 finali görüntülerini paylaşıp, "Tedbirlere uymayan hayranlarla ünlüler, gözden biraz izole olmalı." ifadesini kullandı. Acun Ilıcalı'dan Bakan Koca'ya cevap geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından "SURVIVOR 2020 FİNAL programında, COVID-19 tedbirlerine uyulmaması tepkilere yol açtı. Tepkiler haklı. Düğün yeri, pazar yeri, dolmuş yeri uyarılarına show amaçlı ortamlar çok daha fazla dâhil. Tedbirlere uymayan hayranlarla ünlüler, gözden biraz izole olmalı." ifadelerini paylaştı.
 

SURVIVOR 2020 FİNAL programında, COVID-19 tedbirlerine uyulmaması tepkilere yol açtı. Tepkiler haklı. Düğün yeri, pazar yeri, dolmuş yeri uyarılarına show amaçlı ortamlar çok daha fazla dâhil. Tedbirlere uymayan hayranlarla ünlüler, gözden biraz izole olmalı. pic.twitter.com/ebTZlcsLSQ

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) July 17, 2020

Acun Ilıcalı, Bakan Koca'nın bu mesajına, " Sayın Bakanım, canlı yayında istenmeden oluşan bir durum oldu. Bundan sonra dikkat edeceğimizden şüpheniz olmasın." cevabı geldi.
 

Sayın Bakanım, canlı yayında istenmeden oluşan bir durum oldu. Bundan sonra dikkat edeceğimizden şüpheniz olmasın. @drfahrettinkocahttps://t.co/vtWaGBSNbj

— Acun Ilıcalı (@acunilicali) July 17, 2020


Son 24 saatte 997 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 202 bin 10 olduÖnceki Haber

Son 24 saatte 997 kişinin daha iyileşmes...

İşte yerli otomobilin çıkacağı tarihSonraki Haber

İşte yerli otomobilin çıkacağı tarih

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar