ÖNLEMLER ALTINDA 19 MAYIS KUTLAMASI

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Salıpazarı’nda korona virüs tedbirleri kapsamında az sayıda kişinin katılımıyla kutlandı.

ÖNLEMLER ALTINDA 19 MAYIS KUTLAMASI
ÖNLEMLER ALTINDA 19 MAYIS KUTLAMASI HABERSAL

Korona virüs nedeni ile sosyal mesafe kuralına uyularak gerçekleşen törene; Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay,İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, İlçe Gençlik ve Spor Müdrürü Fatih Sağlam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş katıldı.

Cumhuriyet Meydanında saat:10:00’da Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başlayan tören 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı okunması ile sona erdi.

Protokol üyeleri daha sonra Salıpazarı İlçesinde başarılı sporculardan Milli teakwondocu Hilal Ersoy’u ziyaret ederek sporcuya çeşitli hediyeler verdi.

Program kapsamında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile Salıpazarı Öğrenci Temsilcisi seçilen Rabia Akman ziyaret edildi.

17 İlçeden birer temsilcinin katılacağı toplantıya davet edilen Salıpazarı temsilcisi Rabia Akman Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile videokonferans ile görüşerek ilçe gençlerinin istek ve taleplerini iletecek.

Rabia Akman’a da çeşitli hediyeler ve Türk Bayrağı hediye edildi.

 

salıpazarı 19 mayıs halil akgül salıpazarı haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI