BAŞKAN İSA BİRCAN’DAN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

​Milliyetçi Hareket Partisi Salıpazarı İlçe Başkanı İsa Bircan, Milli mücadelemizin 101.yılında 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Bircan mesajında, “19 Mayıs Milli uyanışın sembolüdür” dedi.

BAŞKAN İSA BİRCAN’DAN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI
BAŞKAN İSA BİRCAN’DAN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI HABERSAL

Başkan Bircan, mesajında şu ifadeleri kullandı: “19 Mayıs, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Samsun´a ayak basarak, milletle birlikte İstiklal mücadelesinin meşalesini yaktığı gündür. 19 Mayıs 1919 günü, Türk Milletinin kendi kaderinde ve ülke yönetiminde söz sahibi olmasının miladıdır. O gün yanan İstiklal ve Bağımsızlık Meşalesi´nin alevleri 101 yıl sonra da çok daha güçlü bir şekilde milleti aydınlatmaktadır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, geleceğin güçlü Türkiye’sinin gençlerin omuzlarında yükseleceğini bildiği için bugünü gençlerle özdeşleştirmiştir ve bu bayramı onlara hediye etmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle muasır medeniyetin tüm imkanlarından yararlanmamızı sağlayan Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum. Tüm hemşerilerimin Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı´nı en içten duygularla kutluyorum” dedi.

salıpazarı mhp 19 mayıs isa bircan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI