BAŞKAN BİLGİN'DEN SERT TEPKİ!

Yeniden Refah Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Avukat Caner Bilgin Ankara ve İstanbul Barolarının Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a yönelik söylemlerine sert yanıt verdi...

BAŞKAN BİLGİN'DEN SERT TEPKİ!
BAŞKAN BİLGİN'DEN SERT TEPKİ! HABERSAL

Ankara ve İstanbul Baroları, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın LGBTİQ eşcinsellik ve sapkınlık üzerine yaptığı açıklamaları (yani Kur'an'da Allah'ın bizlere ibret alalım diye,  helak etmiş olduğu kavimleri belirten Kur'an ayetleri) üzerine aşağıdaki talihsiz açıklamaları yapmışlardır.

Bu açıklamaları yapan Aşırı Batıcı,Kokuşmuş, pislik içinde yüzen beyinlerin, Ali Erbaş'ın okumuş olduğu ayetleri "sesi çağlar öncesinden gelen" diye nitelendirmesi, Ali Erbaş için "bundan sekiz-dokuz nesil önceki büyükleriyle aynı zihinsel ve dogmatik sınırlara sahip" diyerek dünyaya ışık tutmuş İslam büyüklerini küçümsemesi, bu açıklamaları yapan zihniyetin kimlere ve hangi amaçlara hizmet etmek için bu makamlara getirildiğini göstermektedir.

Müslüman bir ülkeyi Avrupa birliği diye nitelendirilen Haçlı Birliğinin kapısında bekletmeleriyle ve bununla beraber Batı özentiliğiyle birlikte ülkemize giriş yapan, Demokrasi ve özgürlük diyerek bütün sapkınlıkları ülkemize doldurup, 1800'lü yılların sonunda dedelerinin dediği"Türk'leri ancak imanlarını ellerinden alarak yenebiliriz." sözünü uygulamaya koyup, Müslüman çocuklarını imanları ile vurmak isteten bu zihniyet apaçık bizim Düşmanımızdır.

Bu zihniyette olan insanları belli bir makama getiren herkesin de Baroların bu açıklamalarında payı büyüktür.

Bu zamana kadar yapılan soytarılık artık yeter! Kimse Müslüman bir ülkede İslamı ve İslami değerlerimizi görmezden gelemez. Buna tahammül edemeyen özgürce sapkınlık içinde yaşamak isteyenler, bunun için sapkınlık için yeterince özgür olan avrupa ülkelerine gidebilirler.

Batı yanlısı aşırı özgürlükçü bu zihniyeti temsil eden Siyasi Partiler ve bu sapkınlıkların ülkemizde bu denli özgürce haykırılacak şekilde yayılmasına sebep olan, zemin hazırlayan, göz yuman, Siyasi Partiler başta olmak üzere bir avukat olarak Ankara ve İstanbul Barolarının bu açıklamalarını esefle kınıyorum.

yeniden refah partisi çarşamba siyaset caner bilgin diyanet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI