EN KUTSAL KAZANÇ, ALIN TERİ İLE KAZANILAN HELAL KAZANÇTIR

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

EN KUTSAL KAZANÇ, ALIN TERİ İLE KAZANILAN HELAL KAZANÇTIR
EN KUTSAL KAZANÇ, ALIN TERİ İLE KAZANILAN HELAL KAZANÇTIR HABERSAL

Başkan Akgül, yayınladığı mesajda “Tüm emekçi ve işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum” dedi. Akgül, bir ülkenin ayağa kalkmasında, gelişip büyümesinde, emekçilerin alın terlerinin olduğunu ifade ederek, “Her geçen gün büyüyüp, gelişen ülkemizin bu kalkınma ve büyümesinin ardında emekçi kardeşlerimiz yer alıyor. Salıpazarı’nda Belediye olarak yapılan çalışmaların hayata geçirilmesi de yine emekçi kardeşlerimizin gayretleriyle oluyor.İlçemizin kalkınması ve gelişmesine büyük katkı sunan emekçi kardeşlerimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Akgül, En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bizler, millet olarak, işçinin, emekçinin hakkını alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine haiz bir kültürün mensuplarıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle işçilerimizin ve tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, barış, sevgi ve kardeşlik duygularının artmasına vesile olmasını diliyorum” dedi.

SALIPAZARI 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI HALİL AKGÜL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI