CHP SAMSUN KILIÇTAROĞLU’NUN YANINDA

CHP Samsun Milletvekilleri, İl Başkanı Fatih Türkel ve kurultay delegeleri, eski CHP Milletvekili Suat Binici, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na kurultayda tam destek verdi.

CHP SAMSUN KILIÇTAROĞLU’NUN YANINDA
CHP SAMSUN KILIÇTAROĞLU’NUN YANINDA HABERSAL

CHP'nin Samsun İl Kongresi'nde il başkanı seçilen Fatih Türkel ile beraberindeki kurultay delegeleri, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu ile eski CHP Samsun Milletvekili Suat Binici, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

KILIÇDAROĞLU'NA DESTEK

28-29 Mart’ta Ankara'da gerçekleştirilecek olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 37. Olağan Kurultayı’nda CHP Samsun Örgütü tarafından seçilen ikisi milletvekili doğal olmak üzere 20 kurultay delegesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na eksiksiz destek verdi.

CHP İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Samsun Milletvekilleri  Kemal Zeybek, Neslihan Hancıoğlu ve 18 kurultay delegesi,  CHP Genel Başkanı  Kılıçdaroğlu’nu genel merkezdeki makamında ziyaret ederek Genel Başkan Adaylığı için destek imzalarını Kemal Kılıçdaroğlu’na bizzat teslim etti.

CHP İl Başkanı Fatih Türkel yaptığı açıklamada “Sayın Genel Başkanımızın önderliğinde Cumhuriyet Halk Partisi iktidara yürüyor, umut oluyor. AKP’nin ülkemizi içine soktuğu bataklıktan çıkaracak tek güç CHP’dir. Ülkemizin ve partimizin Sayın Genel Başkanımızın tecrübesine, birikimine her zamankinden daha çok ihtiyacı vardır. Seçilmiş tüm Kurultay Delegelerimiz ve örgütümüz ile Genel Başkanımızın yanındayız” dedi.

SAMSUN SİYASET CHP KILIÇTAROĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI
BAŞKAN ZAFER ERSOY RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI