SALIPAZARI’NDA ÇİFTÇİLERE ÖZEL KREDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Salıpazarı Ziraat Odası ile Vakıfbank arasında çiftçilere masrafsız ve düşük faizli kredi imkânı tanıyan protokol imzalandı.

SALIPAZARI’NDA ÇİFTÇİLERE ÖZEL KREDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
SALIPAZARI’NDA ÇİFTÇİLERE ÖZEL KREDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI HABERSAL.NET

8 bine yakın aktif üyesi bulunan Salıpazarı Ziraat Odası, Vakıfbank ile çiftçilerin kullanımı için düşük faizli ve masrafsız kredi protokolü imzaladı.

SalıpazarıZiraat Odası hizmet binasında Oda Başkanı Zafer Ersoy ile Vakıfbank Çarşamba Şube Müdürlüğü arasında imzalanan protokole göre, Salıpazarı Ziraat Odası’na kayıtlı çiftçiler masrafsız, düşük faizli ve uzun vadeli kredi kullanabilecekler.

Başkan Ersoy, “Odamız üyelerinin istedikleri zaman kullanabilmeleri amacıyla Vakıfbank ile bir protokol imzaladık. Çiftçilerimizin kullanımına açılan kredi ürünü hem düşük faizli, hem masrafsız banka tarafından kullandırılacak. Amacımız tarımsa amaçlı işini geliştirmek ve büyütmek isteyen çiftçilerimizin bu kredilerden yararlanmalarını sağlamak” dedi.

Odamız ile Vakıflarbank Çarşamba Şubesi arasında yapılan protokol kapsamın da yem,mazot, hayvan, arazi , traktör ekipman alımı için yıllık yüzde 11,50 faiz oranıyla hasat vadeli tarım kredsisi imkanı sunulmaktadır diyen Salıpazarı Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy, “Hasat ödemeli 1 yıllık 50 bin TL kredi kullanan bir çiftçimiz bu krediyi bir yıl sonra  56.366TL olarak geri ödeyecektir.Ayrıca ihtiyaçlarınızı faizsiz alabileceğiniz Vakıfbank Tarım Kartta dosya ücreti alınmayacaktır.Kartı olmayan ve kredi kullanmak isteyen çiftçilerimiz Vakıfbank Çarşamba Şubesi’ne başvuda bulunabilirler.”dedi.

salıpazarı ziraat odası vakıfbank kredi zafer ersoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOAH'LI HASTALAR VİRÜSE DİKKAT!
KOAH'LI HASTALAR VİRÜSE DİKKAT!
MİNİKLERE MESLEK TANITIMI
MİNİKLERE MESLEK TANITIMI