RaDYo Player Yükleniyor...

30 KOCA YÜREKLİ GENÇ ÖĞRENCİ SALIPAZARI’NA KÜTÜPHANE YAPTI

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okuyan 30 koca yürekli genç öğrenci Avut Mahallesinde el birliği ile kütüphane yaptı.

30 KOCA YÜREKLİ GENÇ ÖĞRENCİ SALIPAZARI’NA KÜTÜPHANE YAPTI
30 KOCA YÜREKLİ GENÇ ÖĞRENCİ SALIPAZARI’NA KÜTÜPHANE YAPTI HABERSAL.NET

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okuyan 30 genç ögrenci  Salıpazarı Avut İlkokuluna kütüphane yaptı.

Genç öğrenciler iki gün kaldıkları Avut Mahallesinde gece geç saatlere kadar çalışarak kütüphane olarak kullanılacak sınıfın boyası,temizliği ve mobilyalarını el birliği ile yerleştirdiler.

Avut İlkoklu Müdürü Murat Özyer Kocaeli’nden Salıpazarı İlçemize kadar gelip okulumuza kütüphane kazandıran bu koca yürekli genç öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Okulumuz onların sayesinde ikibinden fazla kitaba sahip bir kütüphaneye kavuştu.

Yürekleri sevgi dolu, heyecan dolu bu iyilik meleği  genç kardeşlerimizle tanışmak bizleri son derece mutlu etmiş ve geleceğe olan umutlarımızı kat ve kat arttırmıştır. Teşekkür ederiz Kocaeli Üniversitesi  Endüstri Mühendisliği bölümünün  güzel yürekli ögrencileri. Rabbim yolunuzu ve bahtınızı açık etsin”dedi.

HABER:SAİT KUZU

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
"CAMİ-ENGELLİ BULUŞMASI"