RaDYo Player Yükleniyor...

İYİ PARTİ’YE YOĞUN KATILIM

Salıpazarı İyi Parti İlçe Teşkilatı partiye katılan yeni üyelerle yemekte buluştu.

İYİ PARTİ’YE YOĞUN KATILIM
İYİ PARTİ’YE YOĞUN KATILIM HABERSAL.NET

31 Mart Yerel seçimlerinden sonra İyi Parti’ye yeni üye olan partililerle yemekte bir araya gelen İlçe Başkanı Şakir Şahin “Seçim öncesi verilen sözlerin takipçisi olacağız.”dedi.

Salıpazarı’nda özel bir işletmede partilere yemek veren İlçe Başkanı Şakir Şahin, partiye üye olanlara teşekkür etti. İyi Parti ailesi olarak her geçen gün büyüyor ve güçleniyoruz dedi.

‘VERİLEN SÖZLERİN TAKİPÇİSİYİZ’

Seçimler yapıldı ve bitti. Halkımız tercihini kullandı. Bize de Belediye Meclisinde temsil yetkisi verdi. Belediye meclis üyesi arkadaşlarımız gündemi takip ediyor. Meclis toplantılarına eksiksiz katılıyor. Salıpazarı için hayırlı olan her hizmetin altına imzamızı atarız dedik ve meclis çalışmalarında bunu da gösterdik. İktidar Partisinin dolayısı ile de Belediye Başkanı Sayın Halil Akgül’ün seçim öncesi verdiği sözlerin takipçisi olacağız.

‘İLÇENİN SORUNLARI VAR’

Partililere seslenen İçe Başkanı Şahin, Salıpazarı İlçemizin sorunlarını biliyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerini biliyoruz. Belediye Meclisinde önerge vererek bu sorunları gündeme getiriyoruz. İçme suyu sorunumuz var.Yıllardır bu sorun devam ediyor. Çözdüler mi? Hayır. Mecliste dedik ki sokak hayvanları için barınak yapalım. Hem sokak hayvanlarını koruyalım hem de sokaklardaki başı boş hayvanlardan kurtulalım. Önerge verdik. Ne oldu? Ak Partili Meclis üyeleri tarafından ret edildi. İlçemizin tanıtıma ihtiyacı var dedik. Bir caddeyi sanal sokak yapalım, trafiğe kapalım. İlçemizin öne çıkan ürünlerini sergileyelim. Turizm konusunda girişimlerde bulunalım dedik. Bunlarda olmadı.Pazar yeri meselesini gündeme getirdik. Kimseden ses çıkmadı. Çıkacak gibi de görünmüyor.

‘BÜTÇEDE PARA YOKMUŞ’

İyi Parti olarak Salıpazarı İlçemizin sorunlarını mecliste ve her ortamda tartışıyoruz. Yukarıda saydığımız sorunların çözümü noktasında ısrarcı olduğumuzda aldığımız cevap maalesef “bütçede para yok’ oldu. Ak Parti ve Yerel Yöneticilerin sözlerini tutmalarını bekliyoruz ve bu konularında takipçisi olacağız.

'DAVAMIZDAN VAZGEÇMEDİK'

İyi Parti olarak her geçen gün daha da güçleniyoruz. Bu gün aramıza yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Üye kayıtlarımız devam ediyor. Halkımızın ilgisinden ve teveccühünden son derece memnunuz. Kapımız Salıpazarı sevdası olan herkese açık. Davamızdan vazgeçmiş değiliz.”dedi.

Yapılan toplantıya 31 Mart Yerel Seçimlerinde İyi Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Refaettin Karaca'da katıldı.

SALIPAZARI İYİ PARTİ ŞAKİR ŞAHİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
"CAMİ-ENGELLİ BULUŞMASI"