SALIPAZARI AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ YAPILDI

7. Olağan Kurutay hazırlıklarını sürdüren Ak Parti’nin İlçelerde delege seçimleri sürüyor. Salıpazarı Ak Parti İlçe Teşkilatı da delege seçimleri yaparak 400 delegeyi belirledi.

SALIPAZARI AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ YAPILDI
SALIPAZARI AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ YAPILDI HABERSAL.NET

7. Olağan Kurutay hazırlıklarını sürdüren Ak Parti’nin  İlçelerde delege seçimleri sürüyor. Salıpazarı Ak Parti İlçe Teşkilatı da delege seçimleri  yaparak 400 delegeyi belirledi.

AK Parti İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen delege seçiminde  9 sandıkta 558 oy kullanıldı. Oyların tasnifi sonucu 400 delege belirlendi.

AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman, “ Yapılan seçimler ile 400 delege belirlendi.Bundan sonraki süreçte belirlenecek bir tarihte ilçe kongremiz, ardından il kongremiz ve son olarak partimizin genel kongresi yapılacak. İlk günkü heyecan ve coşkuyla delege seçimlerimizi yaptık.Bu vesile ile partimizin kurulduğu günden bu yanan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Seçimin partimiz, hemşerilerimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Salıpazarı’nda yapılan delege seçimlerine, Ak Parti Samsun Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Cem Yazgan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Okan Akgül, Üzeyir Bahadır, Şefik Sağlam ve Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanımız İsmail Yaman ve Belediye Başkanı Halil Akgül ve oy kullanan üyeler katıldı.

SALIPAZARI AK PARTİ DELEGE SEÇİMİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOAH'LI HASTALAR VİRÜSE DİKKAT!
KOAH'LI HASTALAR VİRÜSE DİKKAT!
MİNİKLERE MESLEK TANITIMI
MİNİKLERE MESLEK TANITIMI