Advert

İŞTE GÖREVDEN ALINAN İSİMLER... YERİNE ATANANLAR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla, MHP Samsun Teşkilatı'nda görev değişiklikleri yaşandı. Samsun'da İlkadım, Canik ve Atakum ilçe başkanları görevden alınırken, görevden alınan başkanların yerine eş zamanlı atama yapıldı.

İŞTE GÖREVDEN ALINAN İSİMLER... YERİNE ATANANLAR
İŞTE GÖREVDEN ALINAN İSİMLER... YERİNE ATANANLAR HABERSAL.NET

MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Genel Merkez'den gelen talimat uyarınca MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın'ın görevlerinden alınarak yerlerine yeni atamalar yapıldığını söyledi. Buna göre MHP İlkadım İlçe Başkanlığına Özcan Kınalı, MHP Atakum İlçe Başkanlığına Murat Akoğlu, MHP Canik İlçe Başkanlığına ise Mustafa Kılıç getirildi.

NÖBET DEĞİŞİMİ YAPTIK

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "uyumlu çalışma" başlığıyla "Milliyetçi Hareket Partisinde uyumlu ve teşkilatların her açıdan belirlenen hedeflere ulaşma çalışmalarında 3 ilçede bir nöbet değişimi yaşandığını belirterek, "İlkadım, Atakum ve Canik İlçelerinde gerçekleşen fesihler ve eş zamanlı olarak 3 ilçemize atamalar gerçekleştirildi. Fesih sonrası görevden alınan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarına çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bir nöbet değişimidir. Yeni atanan İlçe Başkanlarımız ve Yönetim Kurulları için sıkı çalışma gerektiren bir dönem başlıyor. Yeni atanan 3 İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile birlikte tüm ilçe teşkilatlarımızla sıkı bir çalışma sürecine gireceğiz. Görev yapan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurullarına teşekkür ediyorum. Yeni atanan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarına da başarılar diliyorum" dedi.

samsun mhp abdullah karapıçak görevden alma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAVAKLILAR TİRİT GECESİNDE BULUŞTU
KAVAKLILAR TİRİT GECESİNDE BULUŞTU
‘CİNSİYETE DAYALI ŞİDDET’ KONUŞULDU
‘CİNSİYETE DAYALI ŞİDDET’ KONUŞULDU