RaDYo Player Yükleniyor...

SALIPAZARI’NIN İYİ YÜREKLİ ÖĞRETMENLERİ

Salıpazarı ilçesinde 4 öğretmen, 3 köy okulunu boyadı.

SALIPAZARI’NIN İYİ YÜREKLİ ÖĞRETMENLERİ
SALIPAZARI’NIN İYİ YÜREKLİ ÖĞRETMENLERİ HABERSAL.NET

Gökçeli Ortaokulunda görevli Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Eda Yılmaz, Görsel Sanatlar Öğretmeni Betül Çebi, Beden Eğitimi Öğretmeni Ergin Kırkkeseli ve Türkçe Öğretmeni Cihat Şimşek, ilçenin yüksek kesimlerinde, birleştirilmiş sınıfları bulunan Cevizli, Düzköy ve Fatsalılar mahallelerindeki köy okullarını boyadı.

Öğretmenler kendi imkanları ile aldıkları boyalar ile Cevizli, Düzköy ve Fatsalılar mahallelerindeki okulları yanlarına aldıkları gönüllü öğrenciler ile boyadı.

Teknoloji ve tasarım öğretmeni ve aynı zamanda TEMA Vakfı Salıpazarı İlçe Sorumulsu da olan Eda Yılmaz, ilçe merkezinden uzak ve imkanları kısıtlı köy okullarına destek olmak için bir araya geldiklerini söyledi.

Yılmaz “Sınıfları boyarken duvarlara eğlenceli ve öğretici resimler çizdik. Sınıfları güzelleştirmeyi, eğitim kalitesini artırmayı, birlik beraberliği güçlendirmeyi, dayanışma ve güler yüzlülüğü amaç ediniyoruz."

Öğretmenlerin bu davranışları ilçede takdirle karşılanırken mahalle sakinleri de bu tutumlarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.

salıpazarı öğretmenler okul boya gökçeli eda yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
"CAMİ-ENGELLİ BULUŞMASI"