TERME BELEDİYESİ, GAZİNİN MEZARINI YENİLEDİ

Terme Belediyesi, Kurtuluş Savaşı Gazisi Efrahim Tellioğlu'nun mezarını yeniledi.

TERME BELEDİYESİ, GAZİNİN MEZARINI YENİLEDİ
TERME BELEDİYESİ, GAZİNİN MEZARINI YENİLEDİ HABERSAL

Samsun'un Terme İlçesi Cumhuriyet Mezarlığı'nda bulunan Kurtuluş Savaşı Gazisi Efrahim Tellioğlu'nun mezarı ailenin talebi üzerine Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın talimatıyla yenilendi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün yürüttüğü çalışmalar neticesinde yenilenen Kurtuluş Savaşı Gazisi'nin mezarını Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Terme Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Çakır, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Üzeyir Bahadır, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar ve İlçe Müftüsü Recep Apaydın ile birlikte ziyaret etti.

ALDIĞIMIZ NEFESİ ONLARA BORÇLUYUZ

Başkan Kılıç, "Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim en değerlilerimizdendir. Onlar için ne yapsak azdır. Şu anda aldığımız nefes, yediğimiz bir yudum ekmek ve içtiğimiz suyu onlara borçluyuz. Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yaşayan gazilerimize de uzun ömürler diliyorum" dedi.  

Yenilenen mezar başında edilen duaların ardından Kaymakam Zadeleroğlu ve Başkan Kılıç, Gazi Tellioğlu'nun ailesine Kur-anı Kerim ve Bayrak hediye etti.

terme ali kılıç gazi Efrahim Tellioğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
530 BİN ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU
530 BİN ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI