RaDYo Player Yükleniyor...

ZAFER ERSOY’DAN CUMHURİYE BAYRAMI MESAJI

Salıpazarı Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle bir mesaj yayımladı.

ZAFER ERSOY’DAN CUMHURİYE BAYRAMI MESAJI
ZAFER ERSOY’DAN CUMHURİYE BAYRAMI MESAJI HABERSAL.NET

Başkan Ersoy mesajında; “Cumhuriyet, vatan için canından olmayı göze alanların, kadınıyla erkeğiyle, tüm yüreklerin ve bağımsızlık yolunda kenetlenmiş ellerin mücadele tarihidir. Büyük zorluklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin 96. yılını büyük bir mutluluk ve onurla kutluyoruz.

Cumhuriyetimize dört elle sarılıp değerlerini daha da yüceltmek hepimizin ortak görevidir. Laik, demokratik, çağdaş Türkiye’nin güvencesi olan Cumhuriyet’in oluşturduğu özgürlük ortamını her geçen gün daha fazla koruma ve onun evrensel değerlerine daha sıkı sarılma gerekliliğinin bilinciyle, tarihimizin dönüm noktası Cumhuriyetimizi birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçmişte olduğu gibi bugün de yarında yaşatacağız. Ülkemizin ve milletimizin kurtuluşu için canlarını vermekten çekinmeyen başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere kadıköy bayan tüm şehit ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde sonsuz minnet ve saygı ile eğiliyorum.

Büyük onur ve gururla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96. yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı gaziantep bayan sunuyorum" ifadelerini kullandı.

SALIPAZARI ZİRAAT ODASI CUMHURİYET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
"CAMİ-ENGELLİ BULUŞMASI"