AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI SAĞLAM “DAVADA KIRGINLIK OLMAZ”

Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Şefik Sağlam Salıpazarı 65. İlçe Danışma Kuruluna katıldı. Sağlam burada yaptığı konuşmada “Dava kırgınlık asla olmaz”dedi.

AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI SAĞLAM “DAVADA KIRGINLIK OLMAZ”
AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI SAĞLAM “DAVADA KIRGINLIK OLMAZ” HABERSAL

Salıpazarı SASKİ Konferans Salonunda 65. İlçe Danışma Kuruluna Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Muharrem Kayan, İlçe Koordinatörü Burhan İkiz, Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve partililer katıldı.

“UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Şefik Sağlam “Ak Parti teşkilatları olarak, İl Başkanı,İlçe Başkanları, Milletvekilleri, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarımızla Samsunumuzun refah ve kalkınması ihtiyaç ve taleplerin karşılanması adına uyum içersinde çalışmlarımızı sürdürüyoruz.”dedi.

“DAVADA KIRGINLIK OLMAZ”

Ak Parti kongreleri ile herkesi kucaklayacaktır diyen Şefik Sağlam, “Toplumsal itibarı olan ve halka yakın yönetimler teşkil etmek amacıyla kongreler öncesi geniş istişarler yapılacak ve bir takım ilke kararları ve kriterler uygulanacaktır. Şurası unutulmamalıdır ki davaya kırgınlık asla olmaz. Bizler hizmet için, partimizin başarısı için bir takım görevler üstlenmek adına bir birimizle yarışırız. Lakin asla bir birimizden vazgeçmeyiz, vazgeçemeyiz.

“KONGRE SÜRECİ BAŞLADI”

Biliyorsunuz 7 Ekim itibariyle Ak Partimizin kongre süreci başlamıştır diyen Sağlam, “7-30 Kasım arasında delege seçimleri ile başlayacak bu süreçte ilçe kongrelerimiz 1 Ocak- 28 Nisan tarihlerinde, il kongrelerimiz de  1 Haziran – 27 Eylül tamamlanacaktır. Sonrasın da ise Genel Merkezimiz  büyük kongresini yapacaktır.”dedi.

Bizim için kongreler büyük,güçlü ve bağımsız Türkiye için güç birliği yaptığımız kardeşlik bağımızı yenilediğimiz ve aynı zamanda bir bayrak değişimiyle birlikte ülkemizi 2023-2053-2071 hedeflerine taşıyacak yeni kadrolarında aramıza katıldığı zamanlardır.”dedi.

 

 

SAMSUN SALIPAZARI AK PARTİ ŞEFİK SAĞLAM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
530 BİN ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU
530 BİN ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI