100 KADIN BAYİ PROJESİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Ev teknolojilerinin lider markalarından Beko'nun, bayi ekosisteminde kadınların temsiliyetini artırmak amacıyla geçtiğimiz Mart ayında başlattığı projeye şimdiye kadar 776 kişi başvurdu.

100 KADIN BAYİ PROJESİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
100 KADIN BAYİ PROJESİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR HABERSAL

Bayi olmak isteyengirişimcilere mağaza seçiminden kira desteğine, yöneticilik eğitimlerinden mentorluğa kadar desteklerin sağlandığı projeye başvurular https://www.beko.com.tr/100kadinbayi adresinden yapılabiliyor.

Kadının ekonomik ve toplumsal hayatta güçlenmesi hedefiyle pek çok çalışma yürüten Arçelik'in girişimci ekosisteminde kadınların temsiliyetini artırmak için Beko markasıyla başlattığı Yeni 100 Kadın Bayi projesine ilgi büyük oldu. "Beko yeni 100 kadın bayisini arıyor" sloganıyla hayata geçen projeye 8 ayda 776 başvuru oldu.Yeni bayi adaylarıyla beraber toplamda 10 mağaza açıldı, 2019 sonuna kadar 10 mağazanın daha hizmete açılması planlanıyor. https://www.beko.com.tr/100kadinbayiadresinden başvuruların alındığı projeyle bayilik almak isteyen girişimci kadınlara başvuru aşamasından itibaren tüm aşamalarda destek veriliyor. Eğitim ve mentorluk imkânı da sunularak kadın liderlerin gelişimlerine katkıda bulunuluyor.

Beko müşteri deneyimini ön plana çıkaran yeni nesil mağazacılık atağına Samsun'da açtığı mağaza ile devam etti. Beko'nun Yeni 100 Kadın Bayi projesi kapsamında bayi ekosistemine katılan Semiha Gökçe Canımoğlu'nun Mavi Hayat Dayanıklı Tüketim Tic. A.Ş. mağazasının açılışına Beko Türkiye Satış Direktörü Arel Atakol katıldı.

Arel Atakol: "Beko markamız ve bayi teşkilatımızla birlikte güçlenerek büyümeyi ve ülke ekonomisine destek olmayı sürdürüyoruz"

Yıllardır tüketicilerin hayatına birçok yenilik katmış ve onlara yeni deneyimler yaşatmış bir şirket olarak yatırım yapmaya hız kesmeden devam ettiklerini söyleyen Beko Türkiye Satış Direktörü Arel Atakol, "Beko markamız ve bayi teşkilatımızla birlikte güçlenerek büyümeyi ve ülke ekonomisine destek olmayı sürdürüyoruz. Yeni mağazalarımızda tüketicilerimizi yüksek teknolojiye sahip yenilikçi tasarımlarla buluştururken, müşteri deneyimini de zenginleştiriyoruz. Hedefimiz Türkiye'nin her noktasına modern perakende mağazaları kazandırmak" diye konuştu.

Mağaza süreçlerinden, mentorluk desteğine pek çok fırsat bir arada

Proje kapsamında Beko, bayi olmak isteyen girişimcilere mağaza seçiminden kira desteğine, yöneticilik eğitimlerinden mentorluğa kadar maddi ve manevi pek çok destek sağlıyor. Bu fırsatların bir bölümü şöyle:

Arçelik coğrafi konumlandırma ekibi tarafından mağaza lokasyonunun fırsat analizi yapılarak belirlenmesi, dekorasyon süreçlerinin yürütülmesi

Kontrat ve sözleşme sonrası açılış etkinlikleri ve reklam olanaklarının sağlanması

Kira desteği içeren teşvik paketleri

Mentor ağına katılım ve kadın bayiler için kadın mentor uygulaması

Mağazacılık ve ürün eğitimleri

Farklı bir iş kolunda mağazacılık yapan girişimciler için Beko bayisinedönüşüm kolaylıkları

SAMSUN BEKO 100 KADIN BAYİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
530 BİN ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU
530 BİN ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI