RaDYo Player Yükleniyor...

İYİ PARTİ’DEN SALIPAZARI’NA ÇIKARMA

İyi Parti istişare toplantısını Salıpazarı’nda yaptı.

İYİ PARTİ’DEN SALIPAZARI’NA ÇIKARMA
İYİ PARTİ’DEN SALIPAZARI’NA ÇIKARMA HABERSAL.NET

Tam kadro Salıpazarı’nda olan İyi Parti Samsun Teşkilatları Samsun Milletvekili Bedri Yaşar’ın katılımı ile istişare toplantısı yaptı.

Salıpazarı’nın sorunlarının ele alındığı toplantıda konuşan İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar “Her an baskın bir erken seçime hazır olmalıyız. Teşkilatlarımız sürekli hazır olmalı ve üye kayıtlarına ağırlık vermelidir.”dedi.

Fındık konusuna da değinen Milletvekili Yaşar “Karadeniz’in ve Salıpazarı’nın tek geçim kaynağı olan fındık en az 20 TL olmalıdır diyerek “Fındık konusunda TBMM’de 17 Temmuz 2019 saat:11.00’de tarihinde bir açıklamam alacaktır. Üretici mağdur,hak ettiğini alamıyor”dedi.

Toplantıda Salıpazarı’nın gelişmesi için yapılması gerekenleri de ele alan İyi Parti heyeti “Salıpazarı doğal güzellikleri ile turizme kazandırılması gereken bir ilçemizdir. Bir an evvel turistlik tesislerin Salıpazarı’na kavuşturulması gerekir.”dedi.

Heyet toplantının ardından Karacaören Şelalesini ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çekindi.

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin’in ev sahipliğinde yapılan  istişare toplantısına İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun il Başkanı  Recep Güleroğlu ve İl başkan yardımcıları, İlkadım ilçe Başkanı, Atakum ilçe başkanı, Canik ilçe başkanı, 19 Mayıs ilçe başkanı ,Bafra ilçe Başkanı,Çarşamba  ilçe başkanı, Terme ilçe başkanı, Ayvacık ilçe başkanı, Vezirköprü ilçe başkanı, Ladik ilçe başkanı, Asarcık ilçe Başkanı, Tekkeköy ilçe Başkanı,Kavak ilçe Başkanı Havza ilçe başkanı ve Belediye Meclis Üyeleri  katıldı.

 

salıpazarı iyi parti şakir şahin bedri yaşar fındık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
"CAMİ-ENGELLİ BULUŞMASI"