RaDYo Player Yükleniyor...

ÇARŞAMBASPOR'DA BAŞKANLIĞA ÖZKAN YILDIRIM GETİRİLDİ

Samsun Süper Amatör Lig ekiplerinden Çarşambaspor'da başkanlığa, Özkan Yıldırım seçildi.

ÇARŞAMBASPOR'DA BAŞKANLIĞA ÖZKAN YILDIRIM GETİRİLDİ
ÇARŞAMBASPOR'DA BAŞKANLIĞA ÖZKAN YILDIRIM GETİRİLDİ HABERSAL.NET

Çarşambaspor Tesisleri'nde yapılan ve mevcut başkan İbrahim Gündüzoğlu'nun yeniden aday olmadığı kongrede başkanlığa Yıldırım, tek aday olarak katıldı.

Yıldırım, kullanılan oyların tamamını alarak başkanlığa getirildi.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, kongrede yaptığı konuşmada, bir zamanlar profesyonel liglerde mücadele etmiş Çarşambaspor'un yeniden profesyonel lige yükselmesi için tüm şehir olarak kenetleneceklerini söyledi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile altyapı konusunda çalışma yürüteceklerini anlatan Doğan, "Bu çalışma ile ilerleyen sezonlarda Çarşambaspor'un kadrosunun temelinde Çarşambalı sporcularımızın yer almasını planlıyoruz. Tüm şehrin bu takıma maddi ve manevi destek çıkmasını istiyorum." dedi.

Yıldırım ise kısa süre içinde yönetim kurulu oluşturup yola çıktıklarını dile getirerek, "Tek hedefimiz Çarşamba'nın en büyük markası olan Çarşambaspor'umuzu daha iyi yerlere getirmek olacak. Bunun için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Bizlere destek olan herkese yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Yıldırım'ın yönetim kurulunda Mustafa Tercüman, Kadir Yücebaş, Ersin Sandıkçı, Fatih Şentürk, İbrahim Taflan, Abdulkadir Kaynak, Musa Keskin ve Ferdi Akbulut yer alıyor.

çarşamba çarşambaspor özkan yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
"CAMİ-ENGELLİ BULUŞMASI"