KAYMAKAM BULAT VEDA ETTİ

Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat yurt dışı dil eğitimi için görevinden ayrılarak veda etti.

KAYMAKAM BULAT VEDA ETTİ
KAYMAKAM BULAT VEDA ETTİ HABERSAL

Kaymakam Bulat sosyal medaya hesabı üzerinden bir mesaj yayınlayarak “tüm Salıpazarılı hemşehrilerime şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkürlerimi sunuyorum”dedi

Kaymakam Bulat yayınladı veda mesajında şu ifadelere yer verdi.

Çok kıymetli hemşehrilerim,

Yaklaşık 8 aydır büyük bir onurla yürüttüğüm görevimden yurtdışı dil egitimim nedeniyle 09.06.2019 tarihi itibariyle ayrılacağım.

Görev süremiz boyunca Salıpazarımızın samimi, içten ve sıcak kanlı halkına yetki ve görevlerim çerçevesinde elimizden geldiğince hizmet etmenin onurunu yaşadım.

Hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya, toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak, herkesi kucaklamaya gayret ettik. Kaymakamlık makamımızı halkın makamı, makamımızın kapısını devletin şefkat kapısı yapmaya gayret ettik.

"İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın" düsturundan hareketle; Vatan, Devlet, İnsan sevgisini yaymaya, Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkmaya ve adaleti üstün tutmaya çaba sarf ettim. Devletimizin şefkati ve güler yüzünü hemşehrilerimize yansıtmaya çalıştım.

Bu gayret ve çabalarımızda tek gayemiz halkımızın gönlünü ve Rabbimizin rızasını kazanmak oldu.

Görev süremiz boyunca iyi kötü günlerimizde Salıpazarılı vatandaşlarımız hep yanımızda oldular. Bu güzel ilçemizden hayatım boyunca unutamayacağım dostluklar ve anılarla ayrılıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle sizlere veda ederken bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Valimiz Osman Kaymak'a, il ve ilçemizin bütün kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve her kademedeki çalışanlarına, siyasi partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza, basınımızın değerli mensuplarına, mesai gözetmeden halkımıza hizmet sunabilmek için birlikte çaba sarf ettiğimiz kamu kurumlarımızın amir ve çalışanlarına, mesai arkadaşlarıma ve tüm Salıpazarılı hemşehrilerime şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkürlerimi sunuyorum.

Haklarınızı helal ediniz. Allaha emanet olun.

salıpazarı kaymakam ali osman bulat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
530 BİN ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU
530 BİN ÇİÇEK TOPRAKLA BULUŞTU
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI HASAN YÜKSEL’İN BAYRAM MESAJI