Advert

ÇARŞAMBA İFTARDA BULUŞTU

Çarşamba Ziraat Odası ve Çarşamba Muhtarlar Derneği, Çarşamba Göl Restoran’da iftar yemeği düzenledi.

ÇARŞAMBA İFTARDA BULUŞTU
ÇARŞAMBA İFTARDA BULUŞTU HABERSAL.NET

Yemek programı sonrasında konuşma yapan Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, Çarşamba Muhtarlar Derneği ile birlikte düzenledikleri iftar yemeğine katılım gösteren herkese teşekkür etti.


Aydemir’in ardından söz alan Çarşamba Kaymakamı Doç.Dr. Şükrü Yıldırım, “Bu güzel iftar yemeğini düzenleyen Çarşamba Ziraat Odası Başkanımız Muammer Aydemir ve Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanımız Veysel Oduncu’ya teşekkür ediyorum. Ramazan ayı paylaşmak ve insanların bir arada huzur içinde olduğu aydır. Bizler de bunu en iyi şekilde yerine getirmek için çabalıyoruz” diye konuştu.


İftar yemeğine Çarşamba Kaymakamı Doç.Dr. Şükrü Yıldırım’ın yanı sıra Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Mustafa Kemal Çelik, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün, İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, kamu kurum müdürleri, Çarşamba Ziraat Odası üyeleri ve muhtarlar katıldı.

çarşamb halit dogan iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAVAKLILAR TİRİT GECESİNDE BULUŞTU
KAVAKLILAR TİRİT GECESİNDE BULUŞTU
‘CİNSİYETE DAYALI ŞİDDET’ KONUŞULDU
‘CİNSİYETE DAYALI ŞİDDET’ KONUŞULDU