Advert

ENGELLİLER TRAFİK DENETİMİNDE

Salıpazarı’nda engelli bireyler trafik denetimine çıktı.

ENGELLİLER TRAFİK DENETİMİNDE
ENGELLİLER TRAFİK DENETİMİNDE HABERSAL.NET

Salıpazarı İlçe Emniyet Amirliği trafik ekipleri engelli vatandaşların trafikte karşılaştığı sorunlara dikkat çekme amacıyla trafik denetimlerini engelli vatandaşlarla yaptı.

Trafikte karşılaştıkları sorunları sürücülere kendilerinin anlatmasını isteyen trafik ekipleri Engelli arkadaşlar genel olarak ilçemizde yeterince engellilerin kullanabileceği yol olmadığından, mevcut yollarada sürücülerin araçlarını kaldırımlara engelli geçiş yollarına ve engelli rampalarina park etmelerinden, esnafın da gene bu yolları işgal etmelerinden sikayetçi olduklarını belirtti.

 Ayrıca araçların trafikte kendilerine öncelik vermediği kendilerini dikkate almadığı konusunda şikayetlerini dile getiren engelliler “ Herşeye rağmen bu hayatta, trafikte bizde varız " Öncelik Hayatın Öncelik Engelli Vatandaşların" dediler.

Salıpazarı Trafik Şube ekipleri de  Sizdende bu konuya dikkat cekmenizi kendilerine tercüman olmanızı istiyorlar. Bizlerde bu vesileyle engelli vatandaşlarımızın Engelliler Haftasını kutlar trafikte her daim yanlarında olduğumuzu bilmelerini isteriz.”dediler.

salıpazarı trafik engelli denetim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAVAKLILAR TİRİT GECESİNDE BULUŞTU
KAVAKLILAR TİRİT GECESİNDE BULUŞTU
‘CİNSİYETE DAYALI ŞİDDET’ KONUŞULDU
‘CİNSİYETE DAYALI ŞİDDET’ KONUŞULDU