RaDYo Player Yükleniyor...

MHP, Samsun'da startı verdi..'Bütün Belediyelere talibiz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen il yöneticileri ve ilçe başkanları genişletilmiş bilgilendirme ve istişare toplantısında yerel seçim startı verildi.

MHP, Samsun'da startı verdi..'Bütün Belediyelere talibiz'
MHP, Samsun'da startı verdi..'Bütün Belediyelere talibiz' habersal.net

Öğretmenevi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, daha önce ilçe başkanları ve il yöneticilerine yerel seçimler ile ilgili verilen talimatlar hakkında bilgiler aldı.

İl Başkanı Taner Tekin, yeni talimatları da ekleyerek özellikle ilçe teşkilatlarının belediye hizmetleri hakkında bir rapor hazırlayarak il başkanlığına en kısa sürede teslim edilmesini istedi. 

HEDEF, TÜM BELEDİYELER

24 Haziran seçimlerin de alınan başarılı sonuçlar ve yaşanan aksaklık ve eksiklikler ile ilgili de gerekli yol haritasının çizildiğini ifade eden Tekin, "Ülkemizde 24 Haziran seçimlerinde yaşanan bir ittifak durumu olmuştur. Şimdiler de ise bu ittifakın yerelde yapılacağına dair çalışmalar ve görüşmeler yapılmaktadır. Bu görüşmeler genel merkezler ve parti genel başkanları nezdinde yapılan görüşmelerdir. Bizler il ve ilçe teşkilatları olarak ilimizde ittifak olmayacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Amacımız başta daha önce MHP'nin yönettiği belediyeleri geri almak ile birlikte Samsun'daki tüm belediyeleri kazanmaktır. Önümüzde ki günlerde çalışmalarımız gittikçe daha da hızlanacak ve zaman zaman kamuoyumuz ise basın yoluyla bilgilendirilecektir" dedi.

 

mhp samsun yerel seçim taner tekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
OTOBÜS DURAĞINA SIĞINAN KÖPEĞE SAHİP ÇIKTILAR
"CAMİ-ENGELLİ BULUŞMASI"